Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Půjčka online, nebankovní půjčka, kvalitní půjčka

Potřebujete si půjčit na zdravotnické potřeby pro Vaše staré rodiče? Hledáte tedy vhodnou půjčky, která by pokryla náklady spojené s ošetřováním Vašich rodičů? Nevíte si ale rady, kde takovou půjčku sehnat, neboť na trhu existuje mnoho společností, které takové služby poskytují?

Nebankovní půjčka od poctivé společnosti

Nezoufejte, ačkoli je na trhu spousta společností, tak dovolte nám se Vám představit - jsme společnost, která působí na současném trhu s půjčkami několik řad let, kdy během této doby jsme získali spoustu zkušeností, které uplatňujeme při sjednávání služeb pro naše klienty. Jedná se zejména o individuální přístup a odpovědnost.

Rychlá a nebankovní půjčka pro každého

Jakou půjčku jsme Vám schopni tedy poskytnout? Potřebujete si tedy půjčit na zdravotnické potřeby pro Vaše staré rodiče, které jsou nákladná věc, v tomto případě se jedná o spotřebitelskou půjčku, kterou svým klientům můžeme poskytnout ve výši až 300.000 Kč.

Co je potřebné splnit, abychom Vám takovou půjčku poskytli? V prvé řadě nám musíte prokázat Váš příjem. Toto prokázání lze provést několika způsoby, neboť příjmy mohou pocházet z různých zdrojů. Pokud tedy podnikáte nebo jste zaměstnán, tak se jedná o prokazatelný příjem. I v případě, kdy pobíráte starobní či invalidní důchod, se jedná o prokazatelný příjem.

Nebankovní půjčka i pro důchodce

Současně s tím musíte splňovat následující dvě podmínky. První z těchto dvou říká, že nesmíte být v exekučním řízení, což pro Vás znamená, že nesmí Vaše dlužné částky u společností vyvolat exekuci. Druhá podmínka říká, že Vaše trvalé bydliště nesmí být napsané na městský úřad. To se stává v případech, kdy osoba bydlí u svých kamarádů a majitel nemovitosti nedá svůj souhlas k přihlášením trvalého bydliště.

Splňujete-li následující podmínky, tak Vám naše společnost půjčí peníze. Dochází tedy k sjednání půjčky, kdy se svým klientem jednáme ohleduplně a vše pečlivě s ním probíráme.

Jestliže náš klient dluží u společností peníze, rozhodne se pro insolvenční řízení a úspěšně jej dokončí, tak jemu nabízíme půjčku po insolvenci, která může dosahovat výše až 50.000 Kč a současně s tím musí náš klient mít prokazatelný příjem nejméně 12.000 Kč.

S ohledem na podnikatele nabízíme i podnikatelské půjčky v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, kdy je při jejím sjednávání nutností doložit občanský průkaz. Na výši Vašeho příjmu nehledíme.

Námi sjednávané půjčky pochází z bankovní i nebankovní oblasti trhu, kdy se pro své klienty snažíme nabídnout, co nejideálnější východisko z jejich situace. V případě nejasností nezoufejte a kontaktujte nás, veškeré dotazy odpovíme.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.